×
Strzyżenie zwierząt
Przychodnia Weterynaryjna

Groomer Wrocław: fryzjer dla psa, fryzjer dla kota | Strzyżenie zwierząt

Potrzebujesz psiego fryzjera? A może masz kota, którego sierść wymaga pielęgnacji? Jeśli tak, to zapraszamy! Oferujemy w pełni kompleksowe usługi pielęgnacyjne dla czworonogów. A jeśli Twój pupil jeszcze u nas nie był, a Ty martwisz się, że wizyta u groomera wywoła u niego stres, to w naszym przypadku nie musisz się niczego obawiać. U nas Twój piesek czy kotek zostanie w pełni zaopiekowany!

Pamiętaj, że z reguły więcej stresu dla Was obojga przynosi samodzielna próba strzyżenia sierści czy obcinania pazurków – zwłaszcza jeśli nie masz w tym wprawy i boisz się, aby nie skrzywdzić swojego przyjaciela. Niestety on też czuje Twój strach i sam zaczyna się bać, a to nie zwiastuje sukcesów.

Pierwsza wizyta – sprawdź jakie to proste!

Wielu opiekunów przychodząc pierwszy raz do psiego salonu fryzjerskiego jest zdziwionych, że ich pupile u groomera dają się z łatwością ostrzyc, wykąpać, wysuszyć i uczesać, ponieważ w domu nie ma na to szans. Sekret tkwi w umiejętnym podejściu oraz stworzeniu na miejscu dobrej atmosfery, w której czworonogi czują się bezpiecznie i spokojnie. I na to właśnie mogą liczyć nasi czworonożni klienci!

Fryzjer dla kotów i psów Wrocław – kompleksowa oferta

Prawidłowa pielęgnacja czworonoga powinna być w pełni dostosowana do jego potrzeb, determinowanych zazwyczaj przez rasę i jej uwarunkowania, a przede wszystkim rodzaj okrywy włosowej. W tym przypadku rozróżnia się przede wszystkim psy długowłose o gęstym podszerstku, które przy pielęgnacji wymagają najwięcej pracy. Następnie mamy psy z długimi włosami o rzadkim podszerstku (np. Yorki). Dalej są psy krótkowłose o gęstym lub rzadkim podszerstku oraz psy szorstkowłose, które najczęściej wymagają trymowania.

Oferta naszego profesjonalnego salonu groomerskiego obejmuje:

  • strzyżenie psów i kotów
  • modelowanie
  • trymowanie
  • wyczesywanie
  • kąpiele pielęgnacyjne
  • kąpiele lecznicze
  • obcinanie pazurów
  • pielęgnacja i czyszczenie uszu

W zależności od preferencji właścicieli proponujemy dwa rodzaje strzyżenia.

Pierwsza opcja (psy): to oczywiście strzyżenie tradycyjnie wg wzorca FCI (Fédération Cynologique Internationale), czyli według standardowych wzorców dotyczących pielęgnacji sierści psów danej rasy. Stosuje się je szczególnie w przypadku takich ras jak pudle, yorkshire terrier czy cocker spaniel, istnieją bowiem konkretne wskazania co do sposobu ich strzyżenia, który ma na celu podkreślenie cech rasy i utrzymanie odpowiedniego wyglądu.

Opcja druga (psy oraz koty): to strzyżenie na życzenie, czyli klient przedstawia swój pomysł, który następnie my realizujemy. Tym samym każdego psa możemy obciąć tak, jak życzy sobie jego opiekun, o ile jest to dla czworonoga bezpieczne.

Sam proces strzyżenia przebiega z zastosowaniem metody Dog Calm Cut®. Dzięki tej metodzie minimalizujemy stres u zwierząt, co ważniejsze – nie ma potrzeby używania szubienicy groomerskiej. Polega ona na stworzeniu w pełni spokojnego środowiska, wolnego od hałasów i bodźców, które mogłyby stresować.

Salon dla psów i kotów – profesjonalna pielęgnacja psów i kotów

W naszym salonie groomerskim we Wrocławiu zapewniamy kompleksową pielęgnację dla psów i kotów o każdej długości sierści i rodzaju okrywy włosowej. Dysponujemy w pełni profesjonalnym wyposażeniem – w tym również specjalistycznymi kosmetykami i preparatami pielęgnacyjnymi w pełni bezpiecznymi dla Twojego psiego lub kociego przyjaciela. Zdając się na nas w kwestii pielęgnacji swojego pupila, możesz czuć się w całkowicie spokojny – Twój towarzysz będzie w dobrych rękach!

Psi fryzjer Wrocław – strzyżenie psów i kotów

Cenimy sobie opinie zarówno opiekunów, jak i samych piesków i kotków, które chętnie do nas wracają i nie odczuwają strachu ani przed, ani w czasie zabiegów kosmetycznych. Nasza obsługa jest miła i profesjonalna, a cennik oferowanych usług atrakcyjny, co jest gwarancją Twojego zadowolenia. Kochamy zwierzęta, a grooming, to pasja, w której kładziemy olbrzymi nacisk na jej wielowymiarową jakość. Chcemy aby zwierzaki wyglądały pięknie, a cały proces pielęgnacyjny był dla nich formą zabawy i relaksu!

Groomer – Wrocław, zadbamy o Twojego pupila w najlepszy sposób!

Nasi specjaliści umiejętnie stosują metody pozytywnego wzmocnienia, umożliwiając przeprowadzenie wszystkich zabiegów w sposób niezwykle spokojny i przyjemny dla Twojego zwierzaka. Dzięki temu z naszych usług groomerskich mogą korzystać również bardziej nerwowe i lękliwe czworonogi, których wcześniejsze doświadczenia w psich salonach fryzjerskich mogły być mniej przyjemne.

Dostępne w naszej ofercie zabiegi pielęgnacyjne dedykowane są dla kotów i psów różnej rasy, z różnym rodzajem okrywy włosowej. Co ważne, do każdego czworonoga podchodzimy całkowicie indywidualnie, dostosowując specjalne techniki pielęgnacji i strzyżenia do temperamentu i charakteru konkretnego zwierzaka – wiemy, jak różne potrafią być psy i koty, mamy jednak opracowane sprawdzone metody postępowania z tymi bardziej charakternymi zwierzakami.

Oczywiście właściciel może przez cały czas przebywać przy swoim pupilu, mając wgląd w to, co się aktualnie dzieje. Przy bardziej zaawansowanych i długotrwałych zabiegach pielęgnacyjnych obejmujących kąpiel, suszenie, przycinanie i czesanie sierści, można jednak spokojnie pozostawić go w naszych rękach! Zadbamy o jego komfort, umiejętnie odwracając jego uwagę i zamieniając wszystkie realizowane czynności w formę ciekawej zabawy.

Po zabiegach Twój przyjaciel będzie nie tylko super wyglądać, ale jego nastrój także będzie świetny, a Ty będziesz naprawdę zadowolony!

Psi fryzjer Wrocław – umów wizytę!

Wszystkich właścicieli piesków i kotków, którzy chcieliby skorzystać z oferty usług pielęgnacyjnych dla swoich pupili, zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się przy ul. Zachodniej 20 we Wrocławiu.


W celu umówienia godziny i dnia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny - 71 373 95 19 lub 501 173 156